Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Gildia

2015/08/04

Po osiągnięciu poziomu 32 gracz może przystąpić do jednej z frakcji: Sojuszu lub Hordy. Od tego wyboru zależy, jak zostaną podzielone siły na serwerze i do jakich gildii będzie można wstąpić. Po dokonaniu wyboru nie można nigdy zmienić frakcji.


GILDIA

Gracz o poziomie 32 może utworzyć własną gildię i nadać jej nazwę (za symboliczną kwotę diamentów). Może też wstąpić do istniejącej gildii.

Zmiana nazwy gildii działa na takiej samej zasadzie jak zmiana nazwy postaci (karta zmiany nazwy gildii także znajduje się w nagrodzie za zakup 10K).


LIDER GILDII

Założyciel gildii zostaje jej Liderem / Mistrzem. Ma za zadanie rekrutować nowych graczy, zarządzać nimi, ustalać zasady i usuwać z listy członków nie spełniających wymagań, rozwijać budowlę gildii i dbać o szybki i stabilny rozwój. Od lidera w największym stopniu zależy sukces jak i porażka gildii.

Lider może nadać wybranym członkom gildii tytuły dające im uprawnienia. Może też odbierać lub zwiększać i zmniejszać ich stopień w hierarchii. Gracze z wysokim stopniem (np. Poseł) mogą wykonywać część obowiązków lidera, np. przyjmować nowych członków.

Zmiana lidera jest możliwa tylko wtedy, gdy nie zaloguje się on do gry przez 7 dni pod rząd. Odblokuje się wówczas funkcja głosowania na nowego mistrza.

Lider może też przekazać swoją funkcję innemu graczowi (jest to konieczne, jeśli chce odejść z gildii).


MAJĄTEK GILDII

Gracze powiększają środki finansowe gildii, wpłacając składki. Głównym źródłem składek są Zadania Gildii, które należy wykonywać codziennie. Członkowie gildii mogą nawzajem zwiększać ilość gwiazdek zadań, dzięki czemu nagrody są wyższe.

W nagrodach Poświęcenia przedostatnia skrzynia zawiera dużą ilość środków gildii. Warto codziennie ją odblokować.


UMIEJĘTNOŚCI GILDII

Dzięki zwiększaniu poziomu gildii w panelu budowli, gracze odblokowują nowe umiejętności o coraz wyższej sile. Po odblokowaniu ich należy co jakiś czas je odnawiać. O wygaśnięciu umiejętności informuje co jakiś czas wiadomość systemowa. (Gdy gracz opuszcza swoją gildię, traci umiejętności i uzyskaną z nich siłę bitewną).


BESTIA

Gracze mają za zadanie codziennie karmić bestię - za darmo i/lub za diamenty. Gdy pasek karmienia jest pełny, bestia zbudzi się i pozostanie aktywna do północy. Przez ten czas członkowie gildii mogą z nią walczyć 10 razy dziennie. W każdej walce należy zadać jak najwięcej obrażeń. Gracz, który pokona bestię, zdobędzie dla gildii klejnoty - można je kupić w Sklepie Gildii za składki.


Wcześniej:Krypta
Dalej:Aura
DO GÓRY