Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Ekwipunek

2015/08/04

Początkujący gracz otrzymuje niebieski ekwipunek, którego nie można ulepszać. Następnie pojawia się możliwość zdobycia broni fioletowej w Lochach i Sklepie Wymian. Każdy kolejny etap Lochów zawiera zwoje potrzebne do ewolucji broni, dzięki czemu gracz rozwija ekwipunek w coraz silniejsze wersje.


EWOLUCJA


Oprócz zwojów odpowiadających każdemu elementowi broni, gracz potrzebuje dwóch innych materiałów. Są to krystaloidy oraz antyczne skorupki. Ich poziom musi odpowiadać gatunkowi broni z danego etapu Lochów. Krystaloidy zdobywa się w Krypcie, a antyczne skorupki w Próbie Bohatera i innych eventach.
Ewolucja zmienia klasę ekwipunku, dlatego najlepiej jest wykonać ją dla wszystkich elementów od razu, by nie stracić bonusu kompletu. Na komplet ekwipunku składa się Miecz, Hełm, Zbroja i Buty. Osobno liczą się Bransoleta i Pierścień.


ULEPSZANIE


Ulepszanie broni podnosi ocenę bitwy. Jest do niego potrzebne złoto. Po wykonaniu pewnej ilość udoskonaleń należy poczekać, aż zakończy się odliczanie (30 min) do następnej tury. Można je przyspieszyć, używając Zablokowanych lub kupionych Diamentów. Gracze VIP 4 (i wyżej) mogą udoskonalać broń bez ograniczeń – do momentu, gdy jej jakość nie stanie się maksymalna dla danego poziomu postaci/bohatera. (Uwaga! Po zdjęciu ekwipunku z bohatera można go założyć ponownie tylko wtedy, gdy poziom ulepszenia ekwipunku nie przekracza poziomu bohatera.)
SYNTETYZACJA


Syntetyzacja jest możliwa dla fioletowego ekwipunku i broni Chaosu oraz kolejnych poziomów ekwipunku. Używa się do niej krystalloidy oraz antyczne skorupki, a także butelki Krwi Smoka. Ten materiał można zdobyć w Próbie Bohatera, Wieży Drużyny, Polu Bitwy, Kole Fortuny. Syntetyzacja nie zmienia klasy ekwipunku, podnosi tylko jego cechy.


RAFINACJA


Rafinacja wymaga użycia kamieni rafinacyjnych. Gracz może też blokować posiadane umiejętności a pomocą zamków rafinacyjnych. Celem rafinacji jest dobranie jak najwyższych cech potrzebnych dla danej części ekwipunku. Ilość cech (które można odblokować za diamenty) również podnosi siłę bitewną.


DOSKONALENIE


Doskonalenie ekwipunku za pomocą specjalnych kamieni jest możliwe od poziomu 100. Każde kolejne udoskonalenie danej części ekwipunku pochłania większą ilość kamieni.

Wcześniej:Formacja
Dalej:Aura
DO GÓRY