Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Gwiazdy

2015/08/04

Funkcja dostępna od poziomu 50.

Kliknij na augura, by przywołać gwiazdę. Każde przywołanie kosztuje wskazaną ilość złota. Im wyższy (i droższy) augur, tym większa szansa przywołania gwiazdy o dużej mocy. Każda próba może jednak skończyć się niepowodzeniem - gracz losuje wówczas gwiazdę Nieszczęścia, którą może wymienić na złoto, klikając przycisk "Sprzedaj". Wylosowanie gwiazdy zwiększa szansę odblokowania wyższego augura.

Click image for larger version
Name:	Astro.jpg
Views:	1
Size:	158.5 KB
ID:	345

Schwytane gwiazdy posiadają moc o różnej sile, wpływającą na różne cechy (np. atak fizyczny, obrona magiczna). Umieszczając je w gniazdach postaci i bohaterów, ulepszysz ich ocenę bitwy.

Gwiazdy można syntetyzować, by otrzymać o wiele silniejsze. Zablokuj lepsze gwiazdy, by nie stracić ich w tym procesie (gdyż mogą zostać wchłonięte). Każda synteza może, ale nie musi zakończyć się sukcesem.

Gracze VIP mogą korzystać z przycisku Zaawansowanego Chwytania, płacąc Diamentami za przywołanie potężniejszej gwiazdy. Możesz też otrzymać w grze Żetony Gwiazd, które uprawniają do jednorazowego skorzystania z tej opcji.
Wcześniej:Polowanie na Skarb
Dalej:Aura
DO GÓRY