Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Małżeństwo

2015/08/04


Od poziomu 36 gracze mogą tworzyć związki w grze. Ważnym celem związku jest zwiększanie wskaźnika Intymności, który przekłada się bezpośrednio na siłę bitewną.

 

OŚWIADCZYNY

W panelu "Związek" gracz może wysłać oświadczyny do postaci przeciwnej płci i poziomie co najmniej 36. Należy najpierw dodać tę osobę do Znajomych.

Po propozycji małżeństwa gracz czeka na zgodę drugiego gracza. Jeśli ją otrzyma, może wyznaczyć czas wesela. W zależności od posiadanych Diamentów, para może wystawić zwyczajne, zaawansowane lub luksusowe wesele. Gracze nie muszą być wtedy online.


WESELE

Podczas wesela przenosimy się do sceny przyjęć w Mieście Chwały, gdzie znajduje się dwóch Kapłanów. Jeden z nich pomoże nam wyrazić uczucia do drugiej osoby i - co najważniejsze - złożyć przysięgę.

Gracze otrzymują prezenty od gości weselnych (Cukierki Weselne), mogą też obdarować ich paczkami. Ponad postaciami będącymi w związku widnieją nazwy ich partnerów.

Po kliknięciu postaci Kapłana wybieramy opcję złożenia przysięgi, co sfinalizuje małżeństwo.


INTYMNOŚĆ

Intymność to wskaźnik powodzenia pary. Zbierając punkty intymności, gracz zdobywa Siłę Bitewną oraz rywalizuje w rankingu o specjalny tytuł. Aby zdobyć punkty, gracze mogą organizować Przyjęcia. Podczas eventu kwiatów wysłanie róż zwiększa poziom intymności.

“Aktualizacja adaptacji” to przycisk pozwalający na sprawdzenie ilości punktów potrzebnych do kolejnego ulepszenia, po którym wzrasta Siła Bitewna. Liczba zawarta w sercach to stopień intymności. Każde 20 punktów zwiększa poziom intymności o 1.


ROZWÓD

Aby wziąć rozwód, gracz musi znaleźć Kapłana. W tym celu należy kliknąć na Mapę Świata i udać się do Świątyni. Klikając na Kapłana, wybierz opcję rozwodu.

W dniu rozwodu gracz nie może oświadczyć się ponownie żadnemu innemu graczowi. Po rozwodzie gracze zachowują swój stopień intymności, ale nie mogą go ulepszać do czasu aż zawrą kolejne małżeństwo.Loch Par: Po wzięciu ślubu codziennie otrzymasz 2 szanse otwarcia Lochu. Jest to główne źródło Kamienia Ślubnego. Można tam też zdobyć złoto i przedmioty EXP, ale najpierw należy pokonać potwory i uniknąć pułapek. Zaleca się, aby gracz i jego partner(ka) zaczęli w różnych częściach mapy. Przejście zajmie tylko 5 minut.
Wcześniej:Moda
Dalej:Aura
DO GÓRY