Zapamiętaj|Zapomniałem Hasła

Zaloguj się: facebook google

Dragon Knight >Przewodnik

Przewodnik

Zbudzenie Smoka

2016/04/27

Aby przebudzić Smoka gracz musi zebrać sześć cząstek (Róg, Kość, Ząb, Łuska Ogon, Pazur). Cząstki podstawowych smoków zdobywa się w poszczególnych etapach Wieży Drużyny. W grze istnieją też sposoby na zdobycie lub kupienie cząstek wyjątkowych smoków (np. Antyczny Złoty).

Cząstki otrzymywane w Wieży Drużyny są losowe. Oznacza to, że zebranie 6 różnych może zająć od paru dni do kilku tygodni. Po zebraniu wszystkich części gracz może przebudzić Smoka, którego cechy wzmacniają siłę bitewną postaci w niektórych typach walk (np. walki w Arenie).

W dalszych etapach Wieży znajdziemy materiały do ulepszania poszczególnych cząstek zbudzonych smoków.

  

Po prawej stronie panelu Zbudzenie znajdują się głowy smoków. Po wybraniu danego (zbudzonego) smoka można go ulepszać oraz rozświetlać jego duszę.

  

DUSZA SMOKA

 

Aby ulepszyć jakość Duszy klikamy kolejno na kule w panelu. Każde kliknięcie pochłania określoną ilość dusz i wzmacnia siłę Smoka. Gracz może je otrzymać w Wieży Drużyny oraz w funkcji Zbieranie Duszy na górze panelu.

 

ULEPSZANIE

 

Ulepszenie smoka wymaga dwóch przedmiotów. Jest to Kryształ Życia oraz Źródło Życia. Można je zdobyć w Wieży Drużyny, sklepie wymian Areny C-S, Studni Życzeń oraz innych eventach. Panel pokazuje pasek błogosławieństwa (początkowo 0/38). Każde użycie wymaganych przedmiotów dodaje punkty, zwiększając szansę na ulepszenie smoka. Może się to udać przy dowolnej wartości. Przy 38/38 szansa na ulepszenie smoka jest najwyższa – 100%.

 

ŻYŁA SMOKA

 

Żyła Smoka to 9-etapowy system ulepszania cech smoka, które z kolei zwiększają siłę bitewną postaci w większości eventów. Są to kolejno: Żyła Złota, Żyła Lasu, Żyła Wody, Żyła Ognia, Żyła Ziemi, Żyła Czasu, Żyła Magii, Żyła Słońca, Żyła Księżyca.

Należy je odblokowywać jedną po drugiej.

 

Aby odblokować daną żyłę należy zdobyć odpowiadającą jej animę (np. Anima Duszy Lasu) w eventach takich jak sklep Areny C-S.

  

Gracz otrzymuje codziennie 10 przydziałów ulepszania żyły. Dalsze ulepszania wymagają Esencji Żyły Smoka.
Po ulepszeniu można dokonać ewolucji, która wymaga posiadania Pneumy Żyły Smoka. Jej użycie zwiększa wartość udoskonalenia. Wartość codziennie zeruje się o północy.

 

Dalej:Aura
DO GÓRY